חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פעילות המועצה הלאומית לגריאטריה בשנים 2011-2010

כותבים: פרופ' יעקב מנצ'ל, גב' גרסיאלה ביל-כהן, גב' עדי טננבוים

תקציר:
במסגרת משרד הבריאות פועלות שמונה-עשרה מועצות לאומיות בתחומים שונים של מערכת הבריאות. המועצות הלאומיות הנן גופים מקצועיים, רב-מערכתיים, שיועצים להנהלת משרד הבריאות במגוון תחומי הרפואה ובנוגע לקבוצות אוכלוסייה שונות ברובדי המניעה, האבחון והטיפול ובהיבטים הקונספטואליים, הארגוניים, הרפואיים והלוגיסטיים הקשורים למערכת הבריאות. חברי המועצות הלאומיות ממונים במינוי אישי על ידי שר הבריאות או מנכ"ל משרד הבריאות, והם אנשי מקצוע בכירים בתחומם, מתוך מערכת הבריאות ומערכות קשורות אחרות כגון משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, קופות החולים, רשויות מקומיות, האקדמיה, צה"ל ואיגודים מקצועיים. בכל מועצה כ- 35-30 חברים.

המועצה הלאומית לגריאטריה פועלת מזה 16 שנים (משנת 1996) למען האוכלוסייה המבוגרת במדינת ישראל. על שולחנה של המועצה נושאים רבים אשר חלקם נדונים במליאת המועצה, חלקם נדונים במסגרת ועדות אד הוק וחלקם נדונים במסגרת ועדות הפועלות לטווח ארוך ומגבשות המלצות בסוגיות מורכבות, בטרם הבאתן לאישור מליאת המועצה.

התחברות לאתר

יש להזין את שם המשתמש או כתובת אימייל וסיסמה בטופס מטה. במידה ואינך יודע את שם המשתמש ו/או הסיסמה, מומלץ ללחוץ על איפוס סיסמה

דילוג לתוכן